/Процедура подання заяв про випадок булінгу.docx

/Порядок реагування на доведені випадки булінгу.docx

/План заходів протидії булінгу на 2021-2022 н. р..docx

Ялинка вогниками грає,

З Новим Роком всіх вітає

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом.

З 28 по 30 грудня у нашій школі відбувалися свята - новорічні ранки та вечори для учнів.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим. Діти співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час. Святкові постановки , вікторини,  розважальні програми - не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками.

Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день навіть дорослі повірили у чудеса.

Новорічні заходи

Заходи протидії булінгу

План заходів протидії булінгу на 2019-2020 н.р.

Так склалося, що  День пам’яті та примирення, 75-у річницю перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні  ми «святкуємо дистанційно».

Ми пам’ятаємо Героїв нашої країни, котрі вистояли тоді і не здаються сьогодні. Цей сум не просто свічка, яку можна поставити десь на згадку. Вшанування пам’яті- не просто наш священний обов’язок, це наша шана, гордість за справжніх героїв . Вони в нашому серці назавжди. Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним  полум’ям.

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, його славним синам і донькам присвячується:

Запалим свічки пам’яті про тих,
кого війна забрала в домовину.

Бог забирає кращих, може і святих…

У когось батька, в когось-і дитину

Як шкода тих, кого забрали небеса,

Кого війна в безсмертні списки записала.

Хай згасла свічка, але пам’ять не згаса,

бо нас життям від смерті захищали.

Ми хочемо, щоб небо було чисте-чисте

І про війну лиш спогади були.

Щоб жити ми могли без каплі страху

І матері без сліз жили.