Ласкаво просимо до шкільної бібліотеки!

Барви квітли в першім Слові -
І те Слово є Любов.
Бог позначив мою Долю -
Люд окрилювати слово
І відроджувати знов.
О, Всесвітня сила слова!

Ти - матерія душі,
Ера зцілення любов'ю,
Крин духовного здоров'я,
Атом пристрасті завжди

Бібліотека - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам'ятаймо, що у давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі".

В.О. Сухомлинський

Читання - це один із витоків мислення й розумового розвитку.
Читання - це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе.

В.О. Сухомлинський

Книга - казкова лампа, що дарує людині світло на далеких та темних дорогах життя.

Г.В. Лейбніц

/Місячник бібліотеки.docx

Шкільна бібліотека - це осередок інформаційної, бібліографічної та виховної роботи з дітьми. Вона завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.

Завдяки шкільній бібліотеці користувачі мають унікальну можливість познайомитись з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів, батьків.

Щоб діти полюбили книжку, хотіли приходити до бібліотеки і були в ній якомога довше створюються всі умови. Вона розташована в теплому світлому приміщенні . Приміщення бібліотеки естетично оформлено, багато квітів. Вона оснащена комп’ютером.

Книжковий фонд бібліотеки становить  підручники примірники художньої літератури.

Також оформлено тематичні полички та книжкові виставки «Повернутий із забуття Чубинський», «Україна – рідний край», «Щоб наша ненька Україна….», «Шевченко - це митець, художник…», «Шкідливі звички -  до чого це веде», «Ми маємо свої права і обов’язки», «Я, учасник дорожнього руху»,  «Голодомор – геноцид нації»,

«Мова – це дзеркало душі людини».

На базі бібліотеки постійно проводяться бібліотечно-бібліографічні заняття