Ласкаво просимо на офіційний сайт
Закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів c.Видерта"

Адреса школи:
 44520 Україна, Волинська область,
Камінь-Каширський район,
село Видерта, вул.Ковельська 130
тел. (03357)
9-31-31
факс. (257) 9-31-31
E-mail: vuderta.school@ukr.net

Директор школи: Назарчук Станіслав Лукашович
Заступник директора з навчальної роботи: Назарчук Світлана Дмитрівна
Заступник директора з виховної роботи: Степанюк Валентина Семенівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Видерта знаходиться у районній комунальній власності, має Довідку про включення до Єдиного державного реєстру 105 від 06.03.2007 року, Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи за №846921, печатку, штамп, ідентифікаційний код 25086445, ліцензію на право проведення освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти від 01.09.1996р. № 030234.

Приміщення школи типове, цегляне двоповерхове, розраховане на 19 класів-комплектів. Проектна вмістимість – 480 чол., загальна площа – 2770 м2. Введено в експлуатацію в 1972 році.

Крім класних кімнат, в основному корпусі розташовані учительська, кабінет директора, кабінет заступника директора з навчально-виховної роботи, кабінет заступника з виховної роботи, кабінет педагога-організатора і соціально-психологічної служби, комбінована майстерня, комп’ютерний клас, бібліотека, книгосховище, спортзал, їдальня, харчоблок, складська кімната.

Крім основних приміщень, на території освітнього закладу розміщені газова котельня, для обслуговування шкільного приміщення на два котли, складські приміщення, господарські споруди.

Стан матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу а також санітарно-технічний стан будівлі школи та господарських споруд, умови їх експлуатації відповідають державним стандартам та вимогам.