Головна » 2015 » Жовтень » 16 » День захисника України та День козацтва у Видертській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України у Видертській ЗОШ було проведено ряд заходів з відзначення Дня захисника України, педагогами-організаторами.

13 жовтня відбулось загальношкільне свято «Мужність і відвага крізь покоління». Учні розповідали  вірші про Україну, співали патріотичні пісні.

Відбулось щорічне свято "Посвята в КОЗАКИ". На свято були запрошені Антонюк М.М., Бенько А.М., учасники бойових дій в зоні АТО. Цікаво пройшли спортивні змагання «Естафета мужності». В них взяли участь учні 5-9 класів. Хлопці змагалися в спритності, кмітливості, силі.

Учні переглянули презентацію «14 жовтня – свято Покрови Пресвятої  Богородиці і День Українського козацтва».

Переглядів: 735 | Додав: Kostuchyk | Теги: видертська ЗОШ, День захисника України, видерта, зош видерта | Рейтинг: 1.0/2
1 korshanevskiy1
smile КЛАСНИЙ ДЕНЬ! ;-)